Vedení účetnictví a daňové evidence, poradenství a přednášková činnost

Působíme zejména v oblasti střední a jižní Moravy, tedy především ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov a Brno včetně přilehlého okolí. Nově jsme rozšířili působnost také na hlavní město Praha.

Novinky

Nabídka práce pro absolventy

19.4.2021
Účetní
Hledáme novou posilu do našeho pracovního kolektivu účetní a daňové kanceláře.
Pracovní náplní bude komplexní vedení účetnictví u přidělených klientů, zpracování účetních dokladů, účetních závěrek, podkladů pro daňová přiznání, administrativní práce, komunikace s klienty, s úřady,  spolupráce s daňovým poradcem. Částečně také vedení mzdové evidence. Vše za dozoru daňového poradce.
Nástup možný ihned, případně dle dohody.
Adresa pracoviště: Politických vězňů 564/15, Olomouc

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, orientaci v účetních a daňových předpisech, ochotu se vzdělávat. Uvítáme znalost mzdové problematiky, výhodou je také uživatelská znalost programů STEREO, ÚČTO, Pohoda, SKA. Pracovní pozice je vhodná zejména pro absolventy obchodní akademie či vysokých škol ekonomického směru, kteří mají zájem dále se rozvíjet a pracovat v tomto oboru.

Nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu, možnost odborného růstu a vzdělávání, odpovídající platové podmínky, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, dovolenou navíc.

Nabídky zasílejte na e-mail: jaroslav@soban.eu

Zpět na seznam novinek